Hakkımızda

Hakkımızda

ARP OTOMOTİV A.Ş. Otomotiv yan sanayi ve yedek parça sektöründe faaliyet göstermek amacı ile 2000 yılında Kocaeli / İzmit’te kurulmuştur.

Uzun vadeli stratejilerle geleceği planlamaya özen gösteren ARP OTOMOTİV A.Ş., tasarımları ile yedek parça ve aksesuar dünyasına yepyeni bir anlayış getirerek yenilikleri yakından takip etmiş, sürekli gelişimi ile de müşterilerini memnun edecek şekilde kaliteli ürünler sunmuştur. İyi hizmet ve kalite değerleri ile sektörde lider olmayı hedeflemiştir. Bu konuda hem yatırım hem de ürün çeşitliliği olarak üzerine düşenleri yapmaya özen göstermiştir.

2009 yılında yapmış olduğu büyüme hamlesinden sonra, 2019 yılında Başiskele’deki 5000 m2’lik alana yapmış olduğu 4000 m2‘lik fabrika ile hedeflerine daha sağlam ve iddialı adımlarla ilerlemektedir.

ARP OTOMOTİV A.Ş. pick-up, suv, jeep, van ve hafif ticari araçların her türlü alüminyum, krom ve poliüretan malzemelerden olmak üzere ön koruma barları, yan basamak barları, arka koruma barları, rollbarlar, tavan portbagajları, çeki demirleri, kasa aksesuarları gibi birçok aksesuar ve yedek parçasının üretimini ve ithalatını gerçekleştirmektedir.
ARP OTOMOTİV A.Ş. Yurtiçinde; NISSAN Otomotiv A.Ş. - TEMSA Global San. Ve Tic. A.Ş. - ANT Sınai Ve Ticari Ürünler Paz. A.Ş., FIAT, FORD, SUZUKI ve PSA gibi distribitör firmalarla çalışmaktadır. Yurtdışında da 40 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Copyright © 2018 Arp
All rights reserved